Tartalom kihagyása
24 óra alatt elkészül — kérd az SOS-gyártást! Ingyenes szállítás 25 000 Ft felett 10% kupon hírlevélre feliratkozóknak 4.9/5 — több mint 12 000 elégedett vásárló Magyar gyártás · DTF technológia · 9+ év tapasztalat 24 óra alatt elkészül — kérd az SOS-gyártást! Ingyenes szállítás 25 000 Ft felett 10% kupon hírlevélre feliratkozóknak 4.9/5 — több mint 12 000 elégedett vásárló Magyar gyártás · DTF technológia · 9+ év tapasztalat

Póók-os póló - Munka közben volt idő, egy vicces videó készítésére.. :)

2017. május 3. János
Póók-os póló - Munka közben volt idő, egy vicces videó készítésére.. :)

Pók futás

<p style="padding: 0px; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Sok marhaság egy pólóvan indul.. :)</p><div style="text-align: center;"><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zyN_UvSIszk" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe></div><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;"><br></p><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Csütörtöki nap volt, ez is egy póló ötletből indult ki, konkrétan idén volt a Szolnokon már oly ismert Coop futás, amikor lezárják a fél várost és több mint 10 ezren (leginkább iskolások) indulnak futásnak a városban és persze közös ismertetőjelük nem más, mint</p><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;"><strong>a fehér alapon, a Coop-os póló.</strong></p><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Viccelődtem is kollégámmal Dáviddal, aki az üzletünkben eladó, hogy az ő beceneve "Pók", ami rímel ugye a "Coop"-ra, főleg Póók-ként még betűleg is annyi, így mi lenne ha csinálnék neki egy pólót és délután felvenné és bekanyarodna a tömegbe?</p><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Ezt a kérdést feltéve, kapásból rávágta a választ:&nbsp;<strong>Miért ne? :)</strong></p><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Nem is kellett sokkal több, a napi munkák jól álltak, a szerverek mentek, kellett egy kis "pihenő" :) így felmentem a Póló műhelybe (az üzletünk fölött egy külön iroda helyiség) és kis okossággal megtaláltam a Google Képek között az idei Coop futás plakátját (full felbontásban) és 5-10 perc Photoshop munkával, megszületett a jó felbontású és többi pólóhoz hasonló Coop-os póló, annyi különbséggel, hogy a Coop helyén "Póók" volt. :)</p><p><img class="nb-align-center" src="http://blog.webidea.hu/content/public/upload/k%C3%A9perny%C5%91fot%C3%B32017-05-01-14.51.14_0_o.png" alt="undefined" style="max-width: 100%; height: auto; display: block; margin: 0px auto 1em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 16px;"></p><p style="padding: 0px; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Ezt követően már nem volt más dolgom, miért elindítani a Póló nyomtató gépet, felfűteni a hőprést és mielőbb elkezdeni elkészíteni a pólót, amelyre egy M-es fehér Sol's Imperial márka esett választásul (mivel csak ez volt.. :), de az idő is egyre jobban csak fogyott, alig 40&nbsp;perc volt már csak hátra. Szépen lassan beindult a gép (indítási folyamatot nem lehet gyorsítani, kell rá 10-15 perc), közben a hőprés felfűtött és az eredmény magáért beszélt:</p><p><img class="nb-align-center" src="http://blog.webidea.hu/content/public/upload/img2806_0_o.jpg" alt="undefined" style="max-width: 100%; height: auto; display: block; margin: 0px auto 1em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 16px;"></p><p style="padding: 0px; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Nem volt már más dolgunk, mint gyorsan lemenni a futásra, ugyanis abban a percben indultak meg a futók, amelyet látni lehetett az ablakból, mivel az irodánk a főutcára néz, így lefutottunk bele a tömegbe, és felvettük a már videós traileren látható eseményeket.. :) Volt persze még utána 1-2 vágókép, 1-2 interjú és ökörködés, de elmondhatjuk, alig 30 perc alatt megcsináltuk a tervet, a pólót, a videó anyagokat, vágóképeket/stb. mindezt 0 tervezéssel.</p><p style="padding: 0px; margin-top: -0.75em; margin-bottom: 1.5em; font-size: 16px; line-height: 1.625em; text-indent: 1.5em; color: rgb(89, 98, 112); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Nem is kellett sok, jót kacagtunk a felvételeken, így munkaidő után meg is vágtuk iMovie-val egyszerűen a trailert, amelyet fentebb is láthattatok.</p>
Húzd lefelé a frissítéshez