Megújult a webáruház! Teljes UI/UX tuningot kapott
2024. október 18.
János a Pólógyáros
Nagyon régóta fejlesztjük a webshopot...
<p>Nagyon régóta fejlesztjük a webshopot, konkrétan heti rendszerességgel láthattok rajta újításokat.</p><p>Ennek az egyik fő oka, hogy 20 éve konkrétan 2004-ben kezdtem el a webfejlesztést, tehát ezt nem kell outsource-olni (de szép szó) külsős cégnek, megoldjuk helyileg. :)</p><p>Viszont ahogy telnek az évek, a grafika változik, újabb trendek vannak, egységesebb-jobb eredmény kell, itt jön szóba az UI/UX - nah ehhez pont nem értek! :)</p><p>Ezért megkértem külsős céget és közösen megalkottunk egy 1000 sorból álló listát, amely alapján az oldalt átalakítottuk, hogy Nektek vásárlóinknak könyebb és egyértelműbb legyen rajta eligazodnotok.</p>