Los Polos csapatszállító mikrobusz érkezett :)
2025. július 7.
János a Pólógyáros
Los Polos csapatszállító mikrobusz érkezett :)
<span style="font-weight: bold;">Egy kis hír a Los Polos táján: +1 csapattaggal bővültünk, 9 személyes Mercedes Vito személyében. :)</span><br><br>Nem új, sok benne a km, de a miénk! :) <br><br>Áruszállításra és persze csapatépítőkre fogjuk használni, amint megkapja a szervizt és persze a kötelező Los Polos designt! :)